Розробка
бізнес-планів
Бізнес-план – основний інструмент для планування та створення нового бізнесу, а також розширення існуючого бізнесу. Основна мета бізнес-плану – залучити кошти інвесторів у новий проект для його відкриття або розширити сферу вже існуючого бізнес-проекту. Головне завдання бізнес-плану полягає в тому, щоб показати інвестору (власнику, кредитору, банку тощо) привабливість цього інвестиційного проекту та збільшення майбутнього прибутку, отриманого від вкладення коштів.
Основними пунктами бізнес-плану є:
-
Резюме проекту – короткий виклад змісту бізнес-плану. У цьому розділі наводяться зазвичай коротка характеристика проекту, обсяги необхідних капіталовкладень, терміни їхньої окупності, очікуваний прибуток. Основна мета даного пункту зацікавити майбутнього інвестора у доцільності та прибутковості інвестицій у аналізований проект.
-
Продукт - у цьому розділі наводиться характеристика продукту та його опис. Основна мета даного розділу – пояснити унікальність проекту, його конкурентоспроможність для споживачів.
-
Аналіз ринку – у цьому розділі проводиться аналіз стану цільового ринку, описується стратегія ринку збуту та події з його розширенню, проводиться розрахунок витрат за рекламу та просування товару.
-
Виробничий процес – у цьому розділі проводиться опис усіх виробничих етапів проекту, перераховуються ресурси, інструменти та обладнання для його успішного здійснення.
-
Персонал - дається характеристика необхідної кваліфікації та освіти персоналу, перераховуються шляхи залучення кваліфікованого персоналу та графік його роботи.
-
Управління проектом – перелік керівного складу роботи проекту, його відповідальність та вартість, включаючи витрати на утримання офісу.
-
План продажів – заплановані доходи у перші місяці здійснення проекту, а також через рік, два, три. Описуються можливі варіанти розвитку проекту.
-
Інвестиції – обсяг коштів, необхідний реалізації проекту, структура залучених інвестицій, їх вартість і який період вони необхідні.
-
Зведений фінансовий план – розрахунок собівартості продукції з огляду на витрати на виробництво, кадри, управління, податки. Визначається точка окупності проекту, розмір прибутку та терміни її досягнення.
-
Ризики – описуються негативні фактори, що супроводжують реалізацію проекту, наводяться можливі способи оптимізації/мінімізації втрат.
-
Висновок – остання частина бізнес-плану. Підбиваються підсумки проведеного аналізу
Наша компанія розробить бізнес-план будь-якої складності з урахуванням Ваших побажань та пропозицій.
Консультації з оподаткування надаються нами нашим клієнтам на підставі усної або письмової заявки, де описується конкретна проблемна ситуація. Наші фахівці нададуть Вам консультації з питань оптимізації витрат на організацію та ведення бізнесу, планування прибутку та податків від діяльності, управління активами, а також мінімізації ризиків та вдосконалення фінансового та управлінського обліку на підприємстві.