Реєстрація підприємств
Реєстрація підприємства чи приватного підприємця – необхідний етап створення бізнесу. При цьому спочатку потрібно визначитися з формою власності (для юридичних осіб найпоширенішими є ТОВ, ПП, МП). У деяких випадках потрібна реєстрація акціонерних товариств, товариств з додатковою відповідальністю, спільних підприємств та ін.
Наступним етапом під час реєстрації підприємства є вибір назви підприємства. Для приватного підприємця все простіше: він фізична особа – підприємець /ПІБ/. При виборі назви необхідно врахувати, що назва підприємства та форма власності мають бути унікальними (наприклад, ТОВ «Альянс» та ПП «Альянс» реєструвати можна, але два ТОВ «Альянс» вже не можна).
Дуже важливим етапом під час реєстрації підприємства чи підприємця є вибір форми оподаткування майбутнього підприємства чи підприємця (загальна, спрощена, спеціальна). Наші спеціалісти допоможуть Вам у виборі оптимальної системи оподаткування, виходячи з запланованих Вами видів діяльності, специфіки бізнесу та інших факторів.
Не менш важливим моментом при реєстрації підприємства є вибір джерела формування статутного фонду (грошима на поточний рахунок, обладнанням, нерухомістю та ін.), оскільки правильне рішення щодо його формування дозволяє підприємству надалі оптимізувати оподаткування та рух грошових потоків.
При реєстрації підприємства наші спеціалісти виконують таку послідовність дій:
-
Надання Замовником усіх необхідних для реєстрації документів та інформації та внесення передоплати за послуги з реєстрації суб'єкта господарювання;
-
Підготовка реєстраційних документів (Статут, протоколи зборів засновників, копія паспорта керівника та ін.);
-
Підписання документів у нотаріуса (необхідна особиста присутність всіх засновників або довіреність на здійснення цих дій);
-
Реєстрація підприємства чи частого підприємця переважають у всіх необхідних державних органах;
-
Передача готового пакету зареєстрованих документів Замовнику.